Stěhování do nového sídla

Vážení obchodní partneři,

v souladu s neměnnou vizí společnosti ADOZ - Směřovat stále kupředu , budeme v měsíci listopadu 2018 otevírat nové moderní sídlo společnosti ADOZ.

Plánované stěhování se snažíme organizovat tak, aby byl dopad na naše obchodní partnery minimální, přesto jej nemůžeme zcela vyloučit.

Stěhování vlastního provozu proběhne ve dnech 9. - 16.11.2018. V tomto období bude provozovna uzavřena a nebude umožněn osobní výdej zboží. Nejpozději ve středu 14.11.2018 zahájíme zasílání zakázek přes přepravní služby. Plný provoz včetně výdejů zboží v nových prostorách zahájíme v pondělí 19.11.2018.

Pokud plánujete objednávky zboží s odběry v tomto období, tak bychom Vás rádi požádali o jejich zaslání v předstihu, abychom je mohli vyexpedovat ještě před stěhováním.

I přesto, že se jedná o poměrně náročnou logistickou akci, chceme ji maximálně zefektivnit tak, aby její dopad na Vás, naše partnery, byl minimální. Z tohoto důvodu Vám děkujeme za pochopení nutnosti uvedených omezení a pevně doufáme, že změna logistických a výrobních prostor s sebou přinese zkvalitnění námi poskytovaných služeb a přispěje k dalšímu rozvoji a rozšíření naší spolupráce.

Ještě jednou děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou na naší nové adrese na ulici Výrobní v Bystřici nad Pernštejnem.

                                                                                                                                 

ADOZ - oznámení obchodním partnerům, stěhování