Padělky - problém kvalitního a značkového zboží

Nikoho z nás nepřekvapí, že v médiích můžeme sledovat razie proti prodejcům padělaných oděvů, kabelek nebo obuvi. V budoucnu, ale už i nyní můžeme být svědky razií proti prodejcům a padělatelům značkových strojních součástí, jako jsou zejména ložiska a složitější strojní součásti.
S padělky se dnes totiž setkávají téměř všichni přední světoví výrobci. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá.
Kvalita a silná značka, to jsou hlavní důvody, proč mnozí „podnikavci“ parazitují na dlouholeté práci druhých. Jejich zisk je potom zajištěn nejen tím, že klamou vlastní zákazníky, ale především je vykoupen vysokým rizikem a reálnými škodami, které vznikají jak na majetku a co je horší i na zdraví a životech jiných.

Jak se ochránit proti nákupu padělků?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: „Nakupujte u autorizovaného distributora, nakupujte u společnosti ADOZ."

Co se týče nejproblémovější skupiny výrobků, ložisek, od roku 1996 jsme autorizovaným distributorem jednoho z největších světových výrobců ložisek a příslušenství, švédské společnosti SKF.
Jsme autorizovaným distributorem německé společnosti INA-FAG, japonského výrobce NACHI, dále pak významných, nejen českých a slovenských výrobců.
Co se týče ložiskového průmyslu, v roce 2006 vznikla světová asociace výrobců ložisek WBA (World Bearing Association), ve které se spojili přední světoví výrobci ložisek (např. SKF, NACHI, INA-FAG, KOYO a další) za účelem společného boje proti obchodu s padělky. Více informací o této asociaci nalezne na www.stopfakebearings.com.

U všech námi nabízených produktových skupin preferujeme spolupráci s nejvýznamnějšími výrobci tohoto sortimentu a díky tomu můžeme našim odběratelům deklarovat vysokou jakost a spolehlivost námi dodávaného zboží.

Jsme spolehlivým partnerem pro všechny, kdo preferují solidnost a důvěryhodnost před krátkodobými úsporami bez dlouhodobých záruk kvality a spolehlivosti.

Nejste si jisti Vámi nakupovým zbožím?
Kontaktujte nás na e-mailu marketing@adoz.cz, ozveme se Vám a společně dohodneme postup řešení, popř. zajistíme spolupráci příslušného výrobce.
 

WBA - stop padělkům značkových ložisek