Souprava stahováků TMIC 7-28

S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve spolupráci s SKF uvádíme na trh novou soupravu vnitřních stahováků TMIC 7-28. Tato souprava byla vyvinuta na základě požadavků zákazníků a rozšiřuje tak základní nabídku vnitřních stahováků řady TMIP. 
Současná, patentovaná řada vnitřních stahováků TMIP obsahuje unikátní, pružinami předepínané kleštiny, které umožňují velmi snadnou instalaci a v kombinaci s posuvným kladivem pak rychlou a snadnou demontáž ložisek. Pokud je ale za ložiskem málo místa, nelze kleštinu za ložisko upevnit. Pro tyto případy byla vyvinuta souprava TMIC 7-28, která to díky odlišné konstrukci kleštin umožňuje.

Souprava vnitřních stahováků TMIC 7-28 je určena pro demontáž ložisek s vnitřní dírou 7 až 28 mm z těles, kde byl demontován hřídel. Kleštiny soupravy TMIC 7-28 sevřou vnitřní díru ložiska pomocí rozpěrného vnitřního trnu a to i v případě omezeného prostoru za ložiskem.

Souprava obsahuje 5 velikostí kleštin s rozpěrným trnem opatřeným závitem. Dotahováním závitu se rozpěrný trn vtlačuje do kleštiny a roztahuje jí. Demontážní síla je vytvářena rázy ergonomicky tvarovaného kluzného  kladiva.Všechny díly soupravy jsou přehledně místěny v odolném kufříku.